Weekend wyścigów serii DTM we włoskim Misano stał pod znakiem Audi

• W sobotnim wyścigu kierowca Audi René Rast zdobywa pole position i kończy zmagania na miejscu drugim, Loïc Duval na pozycji trzeciej
  • Wyścig niedzielny to bezsprzeczny triumf Nico Müllera
  • W pierwszej piątce klasyfikacji są aż cztery Audi RS 5 DTM

Ingolstadt/Misano, 10 czerwca 2019 r. W najgorętszy, najbardziej emocjonujący jak dotąd weekend nowej turbo ery serii wyścigów DTM, który odbył się w Misano we Włoszech, Audi RS 5 DTM nadawało tempo wszystkim zmaganiom. Oba dni rywalizacji stały pod znakiem czterech pierścieni. Niedzielny wyścig w doskonałym stylu wygrał zawodnik teamu Audi Sport Team Abt Sportsline Nico Müller. Na miejscu trzecim znalazł się René Rast z Audi Sport Team Rosberg, który w wyścigu sobotnim wywalczył sobie pole position i drugie miejsce na podium. Również w sobotę Loïc Duval z Audi Sport Team Phoenix wywalczył miejsce trzecie. Dzięki tak dobrym wynikom osiągniętym we Włoszech, Audi jest liderem wszystkich trzech klasyfikacji DTM.